Michał Licht - wydawca, redaktor

Artur Cembik - redaktor naczelny

Absolwent polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz wiedzy o teatrze, filmie i telewizji na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył studia doktoranckie z literaturoznawstwa na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, egzaminator i weryfikator prac maturalnych z j.polskiego, wieloletni dyrektor placówek oświatowych nagrodzony m. in. Srebrnym Krzyżem Zasługi i Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Popularyzator zdrowego, aktywnego trybu życia.

Michał Skudniewski - redaktor
Z wykształcenia socjolog, z przypadku instruktor fitness, z pasji trener personalny. Drogę zawodową zaczynał w korporacji w dziale HR i nigdy nie przypuszczał, że zwiąże się z branżą fitness. Pasja przerodziła się w zawód, instruktor spinningu, kettlebell i functional training. Certyfikowany coach Noble Manhattan and IBD Business School.

Katarzyna Szopińska - redaktorka

Z wykształcenia fizjoterapeutka oraz germanistka. Na co dzień nauczycielka wychowania fizycznego w Szczecińskiej Szkole Międzynarodowej. Instruktorka fitness, Gymstick, kettlebell oraz certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością profilaktyka 50+. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Nie boi się wyzwań i uwielbia rywalizację. Czerpie szczególną satysfakcję przełamując własne bariery w biegach przeszkodowych.

Kuba Hajduk - fotograf